Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Kredyty gotówkowe

Drugi kredyt gotówkowy – jaki bank wybrać

 

Na polskim rynku finansowym istnieje kilkanaście podmiotów, będących bankami, które oferują swoje produkty – w tym kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, czy lokaty. Osoba, który po raz pierwszy lub drugi ma do czynienia z bankiem, może to nie być wcale ciekawe doświadczenie. Jak się zdecydować i który bank wybrać? Nie tak łatwo jest odpowiedzieć sobie na te kluczowe pytania.

Kredyt gotówkowy w banku

Oczywiste jest, że decydując się na pierwszy lub drugi kredyt gotówkowy nie wiemy w jaki sposób postępować. Chcemy wybrać bank, który po pierwsze zaoferuje nam ofertę z niskim oprocentowaniem (najlepiej najniższym), a po drugie nie będzie uciążliwy w przypadku chęci załatwienia wszystkich formalności oraz późniejszego kontaktu.

W jaki sposób wybrać bank, który udzieli nam najlepszego kredytu gotówkowego?

W każdym momencie oferty banków mogą ulec zmianie. W dniu dzisiejszym oferta banku X wydaje się dużo lepsza niż w banku Y, ale sytuacja ta może diametralnie się zmienić jutro, czy za kilka dni. Jednak istnieją narzędzia, które pozwalają nam ocenić, jakie kredyty gotówkowe są najlepsze.

Pomagają w tym:

  • opinie innych kredytobiorców, które możecie znaleźć zarówno na stronach internetowych banków, jak i forach internetowych czy kanałach social media. Pamiętajcie, że warto sprawdzać zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne
  • porównywarki kredytów gotówkowych – narzędzie, który w jasny sposób określa, jaki kredyt w dniu dzisiejszym najbardziej się opłaca
  • rankingi kredytów gotówkowych – rankingi te są ważne jeśli chodzi o informacje, jednak często bywają również nieobiektywne, dlatego ważne, aby podchodzić do nich z dystansem i zdrowym rozsądkiem.

Drugi kredyt gotówkowy – gdzie wziąć

Osoby, które mają na głowie spłatę jednego kredytu warto, aby w pierwszej kolejności sprawdziły ofertę banku, w którym już posiadają kredyt. Warto ponegocjować trochę z bankiem. Okazuje się, że często osoby posiadające już swoje zobowiązania w niektórych bankach mogą liczyć na lepszą ofertę niż w bankach, w których nie miały do tej pory swoich kredytów. Choć nie jest to reguła i zawsze warto rozważyć różne opcje, to zachęcam jednak do tego, aby w pierwszej kolejności sprawdzić ofertę banku, w którym już posiadamy kredyt. Bardzo często bank jest w stanie zaoferować nam coś super i zwyczajnie przygotować dla nas lepszą ofertę.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *