Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Kalkulatory kredytów gotówkowych Pożyczki

Jakie koszty i opinie o pożyczce PEX w banku Pekao?

pozyczka od ręki przez internetCo to jest pożyczka pex w banku Pekao?

Bank Peako wyszedł naprzeciw oczekiwań sowich klientów i zaoferował im ekspresową pożyczkę PEX z bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem. Oferta przyciąga wielu zainteresowanych ze względu na stosunkowo niskie koszty i długi okres spłaty.

Jakie oprocentowanie/koszty pożyczki pex w Peako?

Ze względu na możliwość wydłużenia okresu spłaty ekspresowej pożyczki Pex w banku Peako od 1 roku do nawet 7 lat w zależności od Twoich potrzeb i kwoty jakiej potrzebujesz oprocentowanie tej pożyczki jest zmienne ustalane indywidualne dla każdego klienta przy czym raty są równe.

W celu sprawdzenia kosztów Twojej pożyczki wypełnij poniżej wniosek do wybranego banku a doradca się z Tobą skontaktuje i przedstawi szczegółową ofertę.

Jakie warunki w pożyczce pex?

Bank Peako zaproponował szereg bardzo atrakcyjnych warunków:

 • pożyczka na kwotę od 1000 zł do 150000 zł

 • okres spłaty od 1 roku do 7 lat

 • do 150 000zł bez żadnych poręczycieli

 • na dowolnie wybrany cel – Ty decydujesz na co przeznaczasz pieniądze

 • decyzja podejmowana jest w ciągu jednego dnia

 • możliwość ubezpieczenia pożyczki.

Jakie opinie o pożyczce pex?

W naszej ankiecie klienci banku Pekao którzy skorzystali już z pożyczki pex wypowiadają się pozytywnie na temat tej oferty. Głównie ze względu na minimum formalności i możliwość wzięcia większej kwoty na dowolny cel.

Sam widzisz ile korzyści i pozytywnych opinii jest związanych z pożyczką Pex w banku Peako. Jeżeli chcesz poznać szczegółową ofertę indywidualnie dobraną dla Ciebie wypełnij wniosek poniżej, a jeszcze dzisiaj konsultant postara się z Tobą skontaktować abyś mógł zrealizować swój cel.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

8 KOMENTARZY

 1. Pożyczka PEX w PEKAO to faktycznie szybka pożyczka ale jeśli chodzi o jej koszty to niestety nie sa one już takie niskie.
  Dlatego ja osobiście polecam sprawdzić w rankingu kredytów albo w jakiejś porównywarce kredytów bo tam na pewno znajdziecie najlepszą ofertę.
  A co do Banku PEKAO to wato poczytać opinie na forach tam jest masa opinii – i będziecie wiedzieli sami czy warto korzystać z ich produktów.

 2. O samym Banku opinii rzeczywiście jest bardzo dużo ale zarówno negatywnych jak i bardzo pozytywnych. Wydaje mi się, że to zależy od tego jak oferta dostosowana jest do oczekiwań klienta. niemniej nie rozumiem osób, które biorą pożyczki , kredyty czy zakładają konto osobiste, nie tylko jeśli chodzi o Pekao ale w ogóle o całą bankowość, a potem skarżą się na wysokie koszty, przecież każdy dostaje tabelę opłat i prowizji, może zapoznać się regulaminem i wcale nie jest zmuszany do podpisywania czegokolwiek. Wszystko całkowicie dobrowolnie….

 3. Jak dla mnie pożyczka PEX w banku Pekao jest bardzo atrakcyjna:) Myślę, że sporo złego mówiło się swego czasu o pekao i dlatego też wiele osób jest uprzedzonych do tego banku a co za tym idzie również do oferowanych przez nich produktów bankowych, tymczasem jeśli bynajmniej chodzi o ta pożyczkę to oferują naprawdę ciekawe warunki.

 4. Mam pożyczkę PEX w banku Pekao i złego słowa powiedzieć nie mogę, jestem zadowolony i polecam innym, uważam, że warunki bardzo korzystne, oprocentowanie na przyzwoitym poziomie. Wniosek, bynajmniej mój rozpatrzony był bardzo szybko, okres spłaty też mam tak dostosowany do dochodu, że nie muszę się martwić, że na coś mi zabraknie.

 5. złego słowa powiedzieć nie mogę na pożyczkę w banku pekao, też ją obecnie spłacam i jestem zadowolony i polecam innym, uważam, że warunki bardzo korzystne, oprocentowanie na przyzwoitym poziomie. Wniosek, bynajmniej mój rozpatrzony był bardzo szybko, okres spłaty też mam tak dostosowany do dochodu, że nie muszę się martwić, że na coś mi zabraknie.

 6. Wcale nie powiedziałabym, że pożyczka pex w PKO to wysokie koszty, jak twierdzisz mikkos. Uważam, że są na przyzwoitym poziomie, przynajmniej w moim przypadku. Wniosek zawsze można złożyć a przecież do niczego nie zobowiązuje. Co do kalkulatorów kredytowych to potwierdzę, że bardzo dobra i pomocna sprawa.

 7. Osobiście uważam, że to jest dobra oferta pożyczki, zasady są jasne i jak najbardziej przystępne dla przeciętnie zarabiającego. Złożyłem na tej stronie wniosek powyżej i rzeczywiście został on bardzo, bardzo szybko rozpatrzony. Kilka minut na wpisanie danych i wniosek wysłany. Rozpatrzony został równie ,,dynamicznie”:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *