Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Kalkulatory kredytów gotówkowych koszty Kredyty gotówkowe

Jakie oprocentowanie kredytu gotówkowego w banku 2019?

Zastanawiając się nad zaciągnięciem kredytu gotówkowego, pierwsze o czym zwykle myślimy to koszty, oprocentowanie oraz prowizja z nimi związana. Jeśli ktoś obserwuje trendy bankowe to wie, że z roku na rok zwykle oprocentowanie kredytów różni się w porównaniu od poprzedzającego roku. Jest to zwykle związane z sytuacją ekonomiczną naszego kraju, bo to właśnie gospodarka ma duży wpływ na to, jakie produkty oferują nam banki – w tym warunki dotyczące kredytów gotówkowych.

Oczywiście różnice te są czasem większe, czasem mniejsze, a różnica jest zauważalna nawet pomiędzy produktami danego kraju.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego w 2019 roku

Oprocentowanie kredytów gotówkowych w bieżącym roku jest inne od oprocentowania produktów finansowych z zeszłego roku. Najlepiej warunki różnych banków porównywać za pomocą np. porównywarek kredytowych, czy rankingów kredytowych.

Dla przykładu, poniżej znajduje się lista najbardziej rozpoznawalnych w Polsce banków, oraz ich kredytów gotówkowych wraz z wysokością RRSO, czyli wskaźnika informującego o wysokości wszystkich kosztów związanych z kredytem. Zestawienie zostało przygotowane dla kredytów zaciągniętych na 48 miesięcy w wysokości 20 000 zł.

  • Alior Bank – Pożyczka Zimowa 0 stopni – 7,12%

  • Santander – Kredyt gotówkowy z niską prowizją – 8,22%

  • CITI Handlowy – pożyczka gotówkowa – 9.37%

  • BGŻ BNP Paribas – iGotówka – 11,90%

  • PKO BP – Mini ratka – 12,32%

  • eurobank – pożyczka ekspresowa – 13.46%

Kredyt gotówkowy w Twoim banku

Oczywiście ofert banków jest znacznie więcej. Warto zacząć poszukiwania od banku, w którym posiadamy np. inne zobowiązania lub konto bankowe. Czasami zdarza się, że banki przedstawiają inne oferty, często niżej oprocentowanie, właśnie już dla swoich klientów. Jeśli oferta jednego z banków nam nie odpowiada, warto poszukać innej. W tym celu zachęcam do korzystania z różnego rodzaju porównywarek kredytów gotówkowych, czy opinii o kredytach gotówkowych zaciągniętych w 2019 roku.

Takie miejsca pozwalają na to, aby dobrze poznać kilkanaście ofert kredytów w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *