Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowego w Banku BPS koszty i opinie klinetów

kalkulator kredytu gotówkowego w BPSBank BPS to Bank Polskiej Spółdzielczości Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, który zrzesza w swojej grupie nawet 2/3 sektora bankowości spółdzielczej, tj. ponad 350 banków spółdzielczych.

Zajmuje 15. pozycję pod względem wartości aktywów wśród banków w Polsce. Bank BPS powstał 15 marca 2002 roku, a w jego skład weszło sześć działających wcześniej samodzielnie banków: Gospodarczy Bank Południowo-Zachodni SA, Bank Unii Gospodarczej SA, Lubelski Bank Regionalny SA, Małopolski Bank Regionalny SA, Rzeszowski Bank Regionalny SA oraz Warmińsko-Mazurski Bank Regionalny SA.

Pożyczka gotówkowa w Banku BPS

Bank BPS oferuje swoim klientom Kredyt Bezpieczna Gotówka. Jest to kredyt gotówkowy, o który można wnioskować za pośrednictwem internetu, z wykorzystaniem systemu bankowości internetowej e25. Przy zachowaniu minimum formalności można uzyskać w Banku BPS kredyt, z szybką decyzją kredytową oraz ze specjalnym pakietem ubezpieczeń na życie „Concordia Życie Komfort”. Kwota kredytu może maksymalnie wynosić 100 000 zł, a okres spłat do 96 miesięcy. Atutem kredytu jest możliwość elastycznego kształtowania wysokości miesięcznych rat.

Ubezpieczenie do kredytu oferowane jest w dwóch wariantach do wyboru:

  • pakiet podstawowy – obejmuje ubezpieczenie na wypadek śmierci oraz trwałej niezdolności do pracy, spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem,
  • pakiet rozszerzony – obejmuje ubezpieczenie na wypadek śmierci, trwałej niezdolności do pracy spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem oraz ubezpieczenie od utraty pracy przez kredytobiorcę.

Kalkulator kredytu gotówkowego w Banku BPS

Kalkulator kredytu gotówkowego w  Banku BPS, którym dysponują doradcy kredytowi, pozwoli na ustalenie indywidualnych warunków kredytowania, po złożeniu wniosku kredytowego przez potencjalnego kredytobiorcę.Kredyt gotówkowy BPS opinie

Dla dokładniejszego sprawdzenia czy dana oferta jest najlepszą ofertą kredytu sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych – pomoże Ci on wyłonić najlepsza ofertę kredytu gotówkowego dostępnego już w 15 minut od złożenia wniosku i dostania pozytywnej historii kredytowej.

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Banku BPS

Oprocentowanie kredytu „Bezpieczna Gotówka” jest ustalane indywidualnie z klientem, ale nie może ono wynieść więcej niż czterokrotność stopy lombardowej Narodowego Banku Polskiego. Bank BPS nie pobiera opłat za rozpatrzenie wniosku kredytowego,  a wysokość prowizji za przystąpienie do zobowiązania ustalana jest indywidualnie z klientem.

Opinie klientów o kredycie gotówkowym w Banku BPS

Jeśli korzystali Państwo z kredytów gotówkowych w Banku BPS albo dysponują sprawdzonymi informacjami na ten temat, zachęcamy do podzielenia się nimi w komentarzach pod artykułem.

Na ogóle klienci chwalą sobie kredyt gotówkowy w tym banku, aczkolwiek koszty kredytów często ulegają zmianie i z pewnością warto sprawdzić inne banki i porównać tam kredyt gotówkowy. Zachęcamy w tym celu sprawdzić nasz ranking kredytów gotówkowych.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *