Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w BOŚ Banku – koszty i opinie klinetów

kalkulator kredytu gotówkowego Boś bank BOŚ Bank jest Bankiem Ochrony Środowiska, który istnieje na polskim rynku finansowym od 1991 roku. Jego siedziba znajduje się w Warszawie. Specjalizuje się, jak sama nazwa wskazuje, we wspieraniu na szereg różnych sposobów oraz w podejmowaniu działań na rzecz ochrony środowiska. W jego ofercie klienci mogą znaleźć między innymi kredyty preferencyjne, które można zaciągnąć na przedsięwzięcia proekologiczne. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych czy instytucjonalnych.

Kredyt gotówkowy w BOŚ Banku

BOŚ Bank oferuje Korzystną pożyczkę gotówkową, na dowolny cel konsumpcyjny. Za jej pośrednictwem można sfinansować m.in. wymarzone wakacje czy zakupy mebli i sprzętów elektronicznych. Korzystna pożyczka gotówkowa jest udzielana w oddziałach BOŚ Banku oraz w trybie online. Jej kwota musi mieścić się w granicach od 1000 zł do 25 000 zł. Spłatę zobowiązania kredytobiorca może rozłożyć na maksymalnie 36 rat.

Za atut oferty należy uznać możliwość wyboru korzystnej pożyczki wraz z ubezpieczeniem na życie kredytobiorcy.  Promocyjna oferta na Korzystną pożyczkę trwa do końca lutego 2017 roku.

Kalkulator kredytu w BOŚ Banku

Aby doradca kredytowy BOŚ Banku mógł skorzystać z kalkulatora pożyczki gotówkowej i podać dokładnie klientowi, jaki kredyt będzie mógł on otrzymać, przy jakich warunkach cenowych, należy nawiązać z nim kontakt. Można przyjść do oddziału BOŚ Banku lub wysłać elektroniczny formularz, z podaniem swoich danych i numeru telefonu czy e-maila.

Dzięki wysłaniu elektronicznego formularza – decyzję kredytową można dostać niemal natychmiast – przyspiesza to bardzo udzielenie kredytu gotówkowego.

kredyt boś bank opinie klinetów

Koszty (RRSO) kredytu w BOŚ Banku

W przypadku wyboru okresu kredytowania przy Korz
ystnej pożyczce gotówkowej w BOŚ Banku w przedziale od 2 do 36 miesięcy, BOŚ Bank naliczy oprocentowanie stałe w wysokości zaledwie 2,99 proc. w skali roku. Kosztem pożyczki jest również prowizja przygotowawcza pobierana w wysokości 8,9 proc. kwoty zaciąganego zobowiązania.

Rzeczywista stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w kwocie 20 000 zł zaciąganej na 36 miesięcy, wyniesie 9,13 proc.

Kredyt gotówkowy BOŚ Bank –  opinie klientów

Z uwagi na stosunkowo niskie, rzeczywiste oprocentowanie pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku, klienci uznają ją w przeważającej mierze za korzystną opcję pozyskania dodatkowych środków finansowych. Prosimy wszystkie osoby, które miały do czynienia z tą ofertą o pozostawienie swojego komentarza pod artykułem.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *