Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Kalkulatory kredytów gotówkowych

Kredyt gotówkowy w BZWBK – koszty i opinie klinetów

Bank Zachodni WBK jest bankiem komercyjnym, uniwersalnym, obsługujących zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych czy instytucjonalnych. Jest 3. największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów i pod względem liczby placówek. W swojej ofercie posiada kilka rodzajów kredytów gotówkowych.

Pożyczka gotówkowa w BZ WBK

Kredyt gotówkowy w BZ WBK udzielany jest szybko i łatwo. Wystarczy złożyć wniosek w placówce banku, dzwoniąc na infolinię lub za pośrednictwem usług bankowości elektronicznej. Na decyzję kredytową w placówce czeka się nie dłużej niż 10 minut.

Dla stałych klientów BZ WBK oferuje kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, w wysokości nawet 20-krotności swoich zarobków. Maksymalnie udzielany jest na 150 tys. zł, na okres do 120 miesięcy, bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczycieli.

Kalkulator kredytu gotówkowego w BZ WBK

Pozostawiając na stronie internetowej banku BZ WBK swoje dane – imię i nazwisko oraz numer telefonu, umawiamy się jednocześnie na rozmowę z doradcą kredytowym, który posługując się kalkulatorem kredytu gotówkowego w BZ WBK, odpowie nam na pytanie, czy stać nas na kredyt przy deklarowanych zarobkach oraz kwocie pożądanego zobowiązania.

Taki kalkulator kredytu gotówkowego w BZWBK sprawdzimy także na stronie głównej naszego serwisu https://kalkulatorkredytugotowkowego.pl – sprawdzimy tutaj nie tylko koszty tego kredytu ale także porównamy go z pozostałymi ofertami banków i to w zaledwie 2 minuty.

Koszty i oprocentowanie kredyt w BZ WBK

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu gotówkowego w BZ WBK w przypadku oprocentowania stałego w skali roku 10 proc., dla całkowitej kwoty kredytu: 14 112,99 zł, gdzie prowizja wynosi 1 987,01 zł, składka na ubezpieczenie na życie 1849,89 zł oraz ubezpieczenie kredytu 1940,05 zł wyniesie 28,74 proc. Umowa kredytowa zawierana jest przy tym na okres 63 miesięcy.
Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego jest naliczana według stopy 9,99 proc., minimum 50 zł. Kredyt oprocentowany jest na 10 proc. w skali roku, jeśli jego kwota wynosi do 15 000 zł, a okres kredytowania do 72 miesięcy. Od 4,99 proc. do 10 proc. w skali roku odsetek zapłaci klient zaciągający kredyt na okres do 72 miesięcy, w kwocie od 15 001 zł wzwyż.

Pożyczka gotówkowa BZ WBK opinie klientów

Opinie na temat kredytów gotówkowych w Banku Zachodnim WBK są różne, dlatego najlepiej samemu rozeznać się w ofercie tego banku dla konkretnego klienta. Można też sięgnąć po oceny kredytów tego typu na forach dyskusyjnych. Zapraszamy także na dół strony, tam znajdują się pozytywne i negatywne opinie o BZWBK – wszystkie opinie dodane prze
z osoby, które skorzystały z kredytu gotówkowego w tym banku. Zapraszamy także do podzielenia się swoją opinią i uwagami na temat oferty i obsługi po skorzystaniu z kredytu – opinię można dodać anonimowo.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

  1. Kredyt gotówkowy w bzwbk jest szybki łatwy i przyjemny. Zdecydowałam si,ę na ten kredyt kilka miesięcy temu. Dla mnie osobiście ten kredyt jest opłacalny. Dostałam jedną z lepszych ofert od tego banku. Jestem z niego zadowolona i raczej bym nic nie zmieniła w tym kredycie. Nie będę nikogo namawiać do wzięcia kredytu w bzwbk ale pewnie wielu już się przekonało o dobrych warunkach oferty w tym banku. Cieszą się świetną opinią wśród zadowolonych klientów.
    🙂

  2. Koszty i oprocentowanie w BZWBK są naprawdę niskie!
    Jeszcze nie spotkałem się z tak niskimi kosztami w jakim kol wiek banku.
    A miałem już kilka kredytów gotówkowych…
    Ale ten w BZWBK jest najlepszy ze wszystkich. Jest nawet kalkulator podany gdzie można obliczyć sobie koszty takiego kredytu. Warto sprawdzić bo u mnie naprawdę tanio wyszło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *