Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowym – koszty i opinie klinetów

citi handlowy kredyt opinieCiti Handlowy powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A., jednego z najstarszych banków komercyjnych w Polsce oraz Citibanku(Poland) S.A. W ten sposób narodziła się instytucja finansowa, która oferuje od lat produkty i usługi bankowe wysokiej jakości. Citi Handlowy obsługuje zarówno klientów prywatnych, jak i firmy oraz instytucje. Łączy w sobie najlepsze tradycje polskiej bankowości, z doświadczeniem i innowacyjnością.

Citi Handlowy jest częścią grupy finansowej Citi, działającej w ponad 160 krajach i jurysdykcjach, która prowadzi około 200 milionów rachunków.

Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowym

Bank Citi Handlowy ma w swojej ofercie produktów kredytowych pożyczkę gotówkową „Cash& go”. Udzielana jest ona z atrakcyjnie niskim oprocentowaniem, na dowolny cel kredytowy. Kredytobiorca może zadecydować samodzielnie, na jaki cel przeznaczy przyznane środki – remont, zakup samochodu, wakacje czy nabycie nowego sprzętu RTV i AGD. To tylko jedne z wielu możliwości spożytkowania kredytu gotówkowego z Citi Handlowego.
Pożyczka gotówkowa udzielana jest w kwocie od 1000 do 150000 zł, a decyzja kredytowa wydawana nawet w ciągu 1 dnia. Klient może skorzystać z okresu kredytowania wynoszącego od 9 do 84 miesięcy oraz z ubezpieczenia pożyczki.

Kalkulator kredytu gotówkowego w Citi Handlowym

W Citi Handlowym stosuje się kalkulator pożyczki gotówkowej przy przedstawianiu ogólnej oferty tego rodzaju produktów kredytowych klientom. Dopiero po oszacowaniu zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy będzie można określić, jaki kredyt zostanie mu udzielony i z jaką ratą miesięczną.

Kliknij wyślij wniosek online i kredyt gotówkowy Citi Handlowy a zostaniesz przeniesiony do wniosku gdzie obliczysz nie tylko wysokość kredytu ale i jego koszty a także swoją zdolność kredytową. Podaj swoje dane, prześlij je do banku a jeszcze dziś otrzymasz kalkulację swojego kredytu gotówkowego.

Koszty i oprocentowanie kredytu w Citi Handlowym

W reprezentatywnym przykładzie, w którym klient zaciąga pożyczkę gotówkową na kwotę 41 000 zł, jej RRSO, czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 11,09 proc., przy czym zobowiązanie posiada oprocentowanie zmienne w wysokości 5,55 proc. Przy pożyczce udzielonej na 71 miesiące, klient będzie spłacał raty równe w wysokości 768 zł, przy czym ostatnia rata wyrównująca wyniesie 517,79 zł. Całkowita kwota do spłaty przy prowizji w wysokości 4100 zł to 55 045,79 zł.

citi handlowy kredyt opinie

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy – opinie klientów

Citi Handlowy od lat cieszy się zaufaniem klien
tów, a opinie ma przeważnie są pozytywne. Warto zapoznać się z nimi na forach tematycznych i w serwisach społecznościowych, co pozwoli na podjęcie racjonalnej decyzji o zaciągnięciu pożyczki gotówkowej. Zachęcamy również klientów, którzy sami przekonali się, jak zaciąga się i spłaca kredyt gotówkowy w Citi Handlowym, do pozostawienia poniżej swojej opinii o kredycie w Citi Handlowym. 

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

  1. Nie ma to jak kredyt gotówkowy w City Handlowy. Uwierzcie mi. To mój trzeci z rzędu kredyt u nich. Jak potrzebuję gotówki to wybieram kredyt właśnie w City. Są już przeze mnie sprawdzeni. Dlatego też wybieram akurat kredyt u nic. Za każdym razem wszystko było w porządku,żadnych komplikacji i problemów. Można powiedzieć,że jestem ich stałym klientem 😉
    Zawsze mają dla mnie jakąś dobrą ofertę i potrafią mnie przekonać do siebie, że są najlepsi na rynku. Ja tak właśnie uważam;)

  2. Też bardzo lubię ten bank 😉
    L chętnie korzystam z kredytów jeśli zajdzie taka potrzeba. Mam u nich konto od kilku dobrych lat. Jest to bank który zdobył moje zaufanie. Dlatego jeśli potrzebuje kredytu to wybieram własnie city handlowy!
    Nie szukam nawet innych ofert bo wiem , że w city zawsze dostanę kredyt na korzystnych warunkach.
    Polecam kredyt gotówkowy w city handlowy!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *