Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w Nest Banku – opinie i koszty

nest bank kredyt opinieNest Bank jest nową marką na polskim rynku bankowym. Pojawiła się ona w październiku 2016 roku, zastępując markę FM Bank PBP oraz jego marki handlowe: Bank SMART i BIZ Bank. Bank obsługuje zarówno klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców, głównie mikrofirmy.

Na starcie działalności Nest Banku dysponował on siecią szczególnych placówek, przypominających kawiarnie. Było to 12 placówek własnych i 63 działających w sieci franczyzowej, którą bank rozwija głównie w mniejszych miastach. W planach Nest Banku było otwarcie sieci oddziałów własnych liczącą 57 placówek oraz 300 franczyzowych.

Kredyt/Pożyczka gotówkowa w Nest Banku

W Nest Banku klient indywidualny może skorzystać z jednej z kilku ofert kredytów gotówkowych. Są to:
Nest Gotówka na KLIK – do 150 tys. zł z okresem spłaty do 120 miesięcy, z możliwością zaciągnięcia kredytu gotówkowego bez wychodzenia z domu i szybki wydaniem decyzji kredytowej.
Kredyt 0% – wyjątkowe warunki kredytowania bez haczyków i ukrytych kosztów, kredyt udzielany jest na okres od 6 do 36 miesięcy w wysokości do 220 tys. zł.

Lekki procent – kredyt gotówkowy w wysokości do 220 tys. zł na dowolny cel, z okresem spłaty do 60 miesięcy. Wstępna decyzja kredytowa wydawana jest nawet w ciągu 2 minut.
Nest Gotówka – kredyt gotówkowy do 220 tys. zł na realizację dowolnego celu kredytowego, z okresem kredytowania do 144 miesięcy i decyzją kredytową wydawaną wstępnie w ciągu 2 minut od złożenia wniosku.

Kalkulator kredytugotówkowego w Nest Banku

Po nawiązaniu kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z doradcą kredytowym Nest Banku klient może otrzymać kalkulację pożądanego kredytu. Kalkulator kredytu w Nest Banku wyliczy, jaką ratę będzie spłacał klient i wskaż ile wyniesie oprocentowanie zobowiązania oraz prowizja za przystąpienie do niego.

Koszty i oprocentowanie kredytu w Nest Banku

Przy kredycie Nest Gotówka na KLIK oprocentowanie zobowiązania jest równe czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego, tj. w styczniu 2017 roku było to 10 proc. w skali roku. Do tego pobierana jest prowizja za przystąpienie do zobowiązania w wysokości od 4,5 do 10 proc. kwoty kredytu gotówkowego.Nest bank kredyt kalkulator
W przypadku Kredytu 0% w Nest Banku, RRSO zobowiązania wynosi 13,2 proc. Dla kredytu „Lekki procent” będzie to z kolej RRSO=15,8 proc.

Sprawdź najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy w naszym rankingu na stronie kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych

Kredytgotówkowy Nest Bank – opinie klientów

Korzystając z opinii klientów, którzy zdążyli już w tym krótkim czasie od chwili rozpoczęcia działalności bankowej przez Nest Bank zaciągnąć w nim kredyt, można dowiedzieć się, czy warto tego dokonać. Jeśli korzystałeś z tego produktu kredytowego, pozostaw swoją opinię w komentarzu, co ułatwi podjęcie decyzji kredytowej kolejnym klientom.

Opinie także sprawdzisz poniżej strony w komentarzach – zachęcamy także do dodawanie swoich pozytywnych i negatywnych opinii o kredycie w Nest Banku

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

  1. Dostałem kredyt 50 tysięcy w nest banku na dogodnych warunkach. Bardzo dobry bank. To mój pierwszy kredyt u nich. O tym banku dowiedziałem się od znajomego który również ma u nich kredyt na taką samą kwotę jak jak. Opowiadał mi o warunkach i bardzo mi się spodobały. Postanowiłem skorzystać i ja. Wypełniłem formularz, odpowiedzieli mi pozytywnie i takim sposobem mam kredyt w nest banku. Ja sobie chwalę bardzo ten kredyt jak na razie.

  2. Ja potrzebuje kredytu tak do 40 tysięcy i też zastanawiam się nad nest bankiem. Też nigdy wcześniej nie korzystałam u nich z kredytu. Ale sporo czytałam o usługach w nest banku i ciekawie to wszystko wygląda. Ciekawe czy faktycznie ta decyzja kredytowa wstępna jest rozpatrywana w ciągu dwóch minut. Jeśli tak to naprawdę szybko!
    Aż sprawdzę to 🙂 Zaraz wyślę wniosek i ja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *