Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w PEKAO opinie, koszty, oprocentowanie

Potrzebujesz wsparcia finansowego w postaci gotówki? Jeśli tak, to zapoznaj się koniecznie z ofertą kredytu gotówkowego w Pekao. Poniżej sprawdzisz nie tylko ofertę ale i koszty i opinie klientów Banku PEKAO.

Kredyt gotówkowy w Pekao na dowolny cel.

Bank Pekao kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, którzy mają potrzebę zrealizowania dowolnego celu, dzięki pożyczce gotówkowej.

Oferta banku – Pożyczka Ekspresowa – jest podzielona na kilka rodzajów w zależności od przeznaczenia środków finansowych:

 • na dowolny cel;

 • na spłatę innych pożyczek;

 • na samochód;

 • na podróż i wakacje;

 • na remont.

kredyt gotówkowy w pekao

Aby lepiej poznać warunki, które stawia nam bank, warto bliżej przyjrzeć się kosztom
i oprocentowaniu pożyczki.

Klient ma możliwość zaciągnięcia pożyczki gotówkowej w Pekao na kwotę od 1000 do 150 000zł., a jej spłatę rozłożyć nawet na 7 lat.

W zależności od tego, na jaką kwotę klient się zdecyduje oraz w jakim okresie zadeklaruje się ją spłacić, uzależnione są koszta takiej pożyczki.

Przykładowo:

 • pożyczając 12 000zł. na 12 miesięcy – miesięczna rata wynosić będzie 1119 zł. – koszt pożyczki 1428zł.

 • Pożyczając 12 000zł. na 24 miesiące – miesięczna rata wynosić będzie 586 zł. – koszt pożyczki 2064zł.

Wszystkie koszty kredytu gotówkowego można samodzielnie obliczyć na stronie internetowej banku.

Podsumowując: Pożyczając tę samą kwotę na dłuższy czas, rata mniej obciąża nasz domowy budżet, jednakże całkowity koszt pożyczki jest większy. Decydując się na kredyt gotówkowy należy dobrze rozplanować nasze wydatki, uwzględniając przy tym optymalną wysokość raty.

Zalety pożyczki gotówkowej w PEKAO

 • stosunkowo niskie raty

 • pieniądze na koncie w jeden dzień

 • brak zbędnych formalności

Jeśli wciąż masz wątpliwości, co do zalet kredytu gotówkowego w banku Pekao, to warto zapoznać się z opiniami klientów, którzy już skorzystali z oferty.

Kredyt gotówkowy w Pekao można zdobyć udając się do placówki banku, lub złożyć wniosek internetowy, co zaoszczędzi Twój cenny czas.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

7 KOMENTARZY

 1. Witam!
  Moim zdaniem jak w każdym banku trzeba uważać ponieważ to co mówią pracownicy nie pokrywa się do końca z tym co zawarte jest w umowie kredytu, więc czytajmy umowy. Umowa którą nam przedstawiono okazała się absolutnie nie do negocjacji niestety dużo punktów jest na niekorzyść klienta . I są też warunki tzw.ustne, ponieważ pracownik nie może tego potwierdzić na piśmie. Nie jestem przekonana co do tego banku …

  • Wiem o czym mówisz bo kiedyś miałem podobna sytuacje tylko dotyczyła zupełnie innego banku . Natomiast jeśli chodzi o bank pekao to jestem zadowolony z usług.
   Potrzebowałem szybkiego kredytu na samochód i własnie tu taki otrzymałem . Każdy ma jakieś swoje doświadczenia i opinie dotycząca banku pekao ale moja jest bardzo pozytywna 🙂 .
   Zadowolony jestem bardzo z tego kredytu – i mam nadzieje , że będzie tak dalej .

   • Według mnie warto nad tym bankiem się zastanowić i dowiedzieć się o wszystkich kosztach – dodatkowo sporo formalności – ja korzystałem dokładnie z kredytu hipotecznego w tym banku i nie jestem zadowolony…
    Mimo, że koszty początkowe były niskie to później jakieś dodoatkowe co trochę się pojawiały, nie duże ale jednak – tu 3 zł tak 5 złotych itp…

    Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy liczyłem go i czytałem opinie – taniej wyszedł w BANKU https://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/opinie-o-kredytach-gotowkowych/szybki-kredyt-gotowkowy-w-bnp-paribas/ macie tutaj opinie i faktycznie większość klientów jest zadowolonych z tego kredytu.
    Tak więc jeśli szukacie taniego i szybkigo kredytu to polecam BGŻ – pieniądze faktycznie w 20 minut na koncie.

  • Słyszałem ostatnio historię o tym, że bank przesłał umowę klientowi do podpisania faksem, czy tam maile. klient odesłał podpisana mowę ale coś w niej pozmieniał. Okazało się, że bank nawet nie zwrócił uwagi, czy coś zostało zmienione czy nie i również odesłał podpisane. Okazało się, że klient tak pozmieniał, że jeszcze bank musiał mu dopłącać. Podobno sprawa jest w trakcie rozwiązywania, ale jak na razie wsyztsko jest po stronie klienta. Także okazuje się, że banki też nie do końca czytają co podpisują 😉 Ciekawe ile takich osób się znajdzie.

 2. Zdecydowałem się na kredyt w PEKAO jakiś czas temu . Według mnie bardzo korzystne warunki dla klienta. Ja wybrałem te opcje co jest 12 000zł. na 12 miesięcy – miesięczna rata wynosi 1119 zł. Koszt całej pożyczki 1428zł. Dla mnie brzmi to
  naprawdę korzystnie. Spłacam już drugą rate bez żadnych komplikacji . Koszty tej pożyczki są względne -nie za duże . Polecam . Jeśli macie też jakieś pytania co do tej pożyczki to chętnie odpowiem .

 3. co do umów, które zawieramy z banki – i nieważne, czy to Pekao czy inny bank – wiadome jest nie od dziś, że umowy należy czytać. Nie wiem, czy jakiś czas temu warunki kredytowe w tym banku nie uległy trochę zmianie. Zdecydowanie uważam, że lepiej jest wybierać kredyty bankowe, choć ich uzyskanie wymaga chociażby odpowiedniej historii kredytowej, brak wpisów w BIK itp. Niestety bardzo zniechęcające a procedury bankowe – wielokrotnie trzeba donosić dodatkowe zaświadczenia i wypełniać masę dokumentów. Na prawdę można się w tym pogubić

 4. Właśnie długie i żmudne procedury zniechęcają do brania kredytów i pożyczek w bankach ale myślę, że przyczynia się do tego również fakt dostępności takich produktów. W instytucjach parabankowych jest większe prawdopodobieństwo dostania kredytu dla każdego ale koszty automatycznie też są niejednokrotnie wyższe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *