Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w PKO BP – SPRAWDŹ opinie i koszty

Kredyt gotówkowy PKO BP Mini Ratka na dowolny cel to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na duże miesięczne obciążenia budżetowe. Bank gwarantuje, że za każdy pożyczony 1000 zł, wraz z wliczonymi kredytowanymi kosztami, klient nie zapłaci więcej niż 1 zł dziennie (przy założeniu podjęcia zobowiązania na okres 42 miesięcy). Gotówka może zostać przyznana jeszcze tego samego dnia, jeżeli klient posiada konto w banku PKO BP. Co istotne bank nie wymaga deklaracji, na co zostanie przeznaczona pożyczona kwota – mini ratka to w pełni elastyczny kredyt gotówkowy, który pozwoli sfinansować wszystkie naglące domowe inwestycje.

Kredyt gotówkowy PKO BP – koszty i wysokość

Aby zaciągnąć pożyczkę wystarczy wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy oraz dowód osobisty. Maksymalna wysokość zobowiązania wynosi 23 000 złotych. Pożyczka jest przyznawana przy spłonieniu minimum formalności; co więcej, jeżeli klient złoży wniosek w iPKO umowa może zostać podpisana elektronicznie lub dostarczona do podpisania przez kuriera.
Oprocentowanie kredytu gotówkowego w PKO BP jest zmienne (w granicach 9,99 proc.).
Podczas wyliczania ogólnej kwoty pożyczki bank bierze pod uwagę także dodatkowe czynniki m.in. fakt posiadania rachunku w PKO BP, spłatę kredytów w innych bankach oraz ewentualne dokupienie ubezpieczenia. W przypadku zaciągnięcia najniższej pożyczki w kwocie 1000 złotych, całkowity koszt pożyczki wyniesie 108 zł.

Kredyt gotówkowy w PKO BP – forma spłaty

Pożyczka jest spłacana w równych ratach w formule rat annuitetowych. Klient samodzielnie wybiera okres kredytowania – nawet do 12 lat w przypadku podjęcia pożyczki konsolidacyjnej. W ciągu roku klient może zawiesić spłatę kredytu na trzy miesiące tzw. wakacje kredytowe.

Osoby zainteresowane zaciągnięciem pożyczki mogą wypełnić formularz online zamieszczony na stronie lub złożyć wniosek z konsultantem, a umowę podpisać już w oddziale banku. Opinie o kredycie gotówkowym w PKO znajdziecie na ole strony.

Pożyczka konsolidacyjna w PKO Mini Ratka

Teraz korzystając z pożyczki w PKO Mini Ratka możesz połączyć swoje dotychczasowe kredyty i pożyczki z innych banków w jedną pożyczkę i płacić jedną, niższą ratę. Gwarantuje to pożyczka konsolidacyjna w PKO BP – oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ ułatwia ona spłatę wielu kredytów. Jedyne co musisz zrobić to wysłać prosty wniosek przez internet, co zajmie Ci 5 minut a resztą zajmie się bank PKO.

Kredyt konsolidacyjny PKO opinie

Oferta kredytu konsolidacyjnego w Banku PKO Mini ratka oferuje:

 • nieokręsloną minimalną kwotę kredytu – minimalnie możesz pożyczyć nawet kilkaset złotych,
 • zawieszenie spłaty jednej raty w ciągu roku,
 • Możliwość uzyskania komfortowego ubezpieczenia spłaty kredytu w przypadku utraty pracy, inwalidztwa lub leczenia szpitalnego
 • Nieskomplikowane procedury związane z udzieleniem kredytu

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

14 KOMENTARZY

 1. Ja mam kredyt w PKO właśnie ten Mini Ratka i jeśli chodzi o moją opinie na temat tego kredytu to jest ona jak najbardziej pozytywna – duży plus dla PKO to szybko udzielony kredyt no i rata kredytu – jest ona naprawdę bardo niska. Wnioskowałem o kwote kredytu 30 000 złotych i wszystko zalatwiełm online – dostałem kredyt od reki praktycznie.
  Polecam
  Moja opinia na temat kredytu w PKO BP to 5/5

  • Ja jestem zadowolony z warunków kredytu w PKO – kredyt Mini Ratka to dobre rozwiązanie jeśli szukamy kredytu i chcemy mieć niska ratę – można ją naprawdę dostosować do swoich potrzeba tak jak to opisują w reklamie – TO PRAWDA – powiedziałem jaką chcę mieć ratę i taką rate mi ustawili – wziąłem 10 000 złotych kredytu w PKO w ciągu 20 minut chyba – i spłacam raty po 300 złotych – mało prawda? 🙂

   Mnie to odpowiada – rata bardzo niska.
   Dodatkowo spłacam rate kiedy chcę – mogłem wybrać dzień miesiąca kiedy będą ją spłacał.

   Moja opinia o Mini Ratce w PKO jak najbardziej pozytywna – tyle w kwestii podsumowania mojego komentarza 🙂

   • Bardzo niska ta rata Ci wyszła. Interesuję się tym kredytem bo też chcę z niego skorzystać.
    Akurat bardzo dobrze się składa bo interesuje mnie kredyt w wysokości 10 tysięcy. I te raty są bardzo przekonujące- jedyne 300zł. Coraz bardziej jestem nastawiony na tak co do tego kredytu z mini ratką. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak wypełnić wniosek w takim razie:D
    Nie ma na co czekać.

 2. Kredyt w PKO BP ma bardzo korzystna ofertę dla klientów.
  Finansowanie do 90 % wartości nieruchomości,
  długi okres kredytowania – aż do 35 lat. A najlepszą opcją są
  wakacje kredytowe raz w roku czyli możliwość zawieszenia spłaty jednej raty. No nie wiem jak was ale mnie to przekonuje co do tego kredytu .

 3. Ta pożyczka w PKO naprawdę się bardzo opłaca 🙂
  Sprawdzałam już 5 kredytów i wszędzie pokazują, że w PKO jest najtaniej – dodatkowo u konsultanta w PKO dowiedziałam się, że wzięcie POŻYCZKI ONLINE W PKO BP daje lepsze warunki niż w Banku – czy to faktycznie jest prawda?
  Wysyłał ktoś wniosek online o kredyt w PKO?
  Czy warunki były lepsze niż na stronie pko?

 4. Ja dałam się namówić na ten kredyt z mini ratka w PKO .
  i szczerze nie żałuje ani trochę bo to chyba najlepszy kredyt z jakiego korzystałam . No i faktycznie rata bardzo niska . Szukałam takiego kredytu .Co prawda nie byłam na początku przekonana co do niego bo miałam przykre doświadczenie kiedyś z tym bankiem . Jednak zdecydowałam sie na kredyt i zmieniłam zdanie na temat PKO 🙂
  Kredyt z mini ratką to idealne rozwiązanie kiedy potrzebujemy gotówki 🙂

 5. Oprocentowanie kredytu w granicy 9,9%? serio? Wydaje mi się, że to sporo, bo przecież nawet na ty blog znajdziemy oferty kredytów gotówkowych, które są tańsze – z oprocentowaniem około 5%. Co znaczy, że oprocentowanie jest zmienne? czy są warunki ustalone z góry, czy może się na przykład okazać, że po pół roku spłaty nagle oprocentowanie jeszcze bardziej skoczy do góry? Ktoś analizował te warunki, które daje bank PKO BP? Czy gdzieś to “zmiany” są regulowane/ustalone?

 6. A gdzie dokładnie znajdę kalkulator kredytu gotówkowego w PKO? Słyszałem w reklamach, że faktycznie PKO oferuje bardzo niską ratę, opinie niby też [pozytywne ale ja wolałbym przeliczyć sobie w kalkulatorze ile dokładnie wynosił by mógł kredyt w PKO – chodzi mi dokładniej o koszty kredytu – stąd moje zapytanie o ten kalkulator kredytu – tak więc gdzie go znajdę?
  Czy ktoś może podesłać jakiś link?

  • Znajdziesz go po wysłaniu wniosku online.

   Ja jak tylko wysłałem wniosek przez internet o mini ratkę do PKO to dostałem symulację swojego kredytu i link do kalkulatora gdzie mogłem przeliczyć sobie wszystko na spokojnie i cały czas mogłem mienić decyzję co do wysokości kredytu.

   W jakieś 3 godziny dostałem pozytywną decyzję kredytowa od pko bp i listę wymaganych dokumentów, które potrzebne są do udzielenia kredytu. Za 2 dni pieniądze, całe 20000 złotych miałem już na koncie 🙂

 7. Zaskoczony jestem że koszty są tak niskie – myślałem, że jak bank daje niską rate to koszty kredytu wtedy są wysokie i to mi się sprawdziło chyba w Lukas Banku kiedyś a tu w PKO mini ratka faktycznie jest tani i ma niską ratę kredytu 🙂

  Polecam – sam skorzystałem i wziąłem tutaj 10 000 złotych kredytu na 3 lata – bardzo dobre warunki 🙂

 8. Tu w PKO zawszę się opłacało skorzystać z kredytu gotówkowego. Bo to kredyt na świetnych warunkach-chyba najlepszych jakie można chcieć. Też oczywiście posiadam ten kredyt. Zadowolona jestem bardzo i pewnie jeszcze nie raz skorzystam z kredytu u nich. Inne kredyty też są bardzo opłacalne. Warto sprawdzic i nie przegapić takiej okazji:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *