Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w Plus banku, koszty i opinie klinetów

Plus Bank funkcjonuje od grudnia 2013 roku. Wcześniej od 1991 roku był to bank komercyjny z siedzibą w Warszawie działający pod nazwą Invest-Bank. Jego założycielem był Piotr Bykowski. To bank detaliczny, kredyt gotówkowy plus bank opiniektóry specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych i korporacyjnych, oraz udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych i przyjmowaniu depozytów terminowych.

Wraz ze zmianą nazwy Invest-Banku na Plus Bank zainicjowano współpracę banku z operatorem sieci komórkowej Plus – Polkomtelem, stąd też pierwszy człon marki.

Kredyt gotówkowy w Plus Banku

Plus Bank udziela kredytu gotówkowego w wysokości do 150 00 zł, z okresem kredytowania do 120 miesięcy. Decyzja kredytowa wydawana jest w ciągu nawet 15 minut od chwili złożenia wniosku kredytowego. Dodatkowym atutem oferty jest możliwość obniżenia do maksymalnie 0 zł abonamentu w Plusie lub w Cyfrowym Polsacie.

Drugą możliwością jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego PROFIT z ROR, który kierowany jest do klientów korzystających aktywnie z konta osobistego w Plus Banku. Można uzyskać kredyt w wysokości do 100 000 zł, z okresem kredytowania do 60 miesięcy. Bank honoruje różne źródła dochodów, a do korzystania z oferty konieczne jest ustanowienie spłaty kredytu w formie automatycznego obciążenia rachunku w Plus Banku.

Kalkulator pożyczki gotówkowej w Plus Banku

Po kontakcie osobistym, telefonicznym lub mailowym z doradcą Plus Banku, klient uzyska wszystkie kalkulator kredytu gotówkowego plus bank
informacje na temat możliwości zaciągnięcia pożądanego kredytu gotówkowego. Doradca posługując się kalkulatorem kredytowym Plus Banku wyliczy, na jaki kredyt stać klienta.

Jeśli chcesz sprawdzić kalkulator kredytu i szybko przeliczyć który kredyt będzie dla Ciebie najlepszy sprawdź nasz kalkulator kredytów gotówkowych na stronie kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych – z pewnością okaże CI się on bardzo pomocny.

Koszty i oprocentowanie kredytu w Plus Banku

W reprezentatywnym przykładzie kredytu gotówkowego w Plus Banku, RRSO zobowiązania wynosi 16,22 proc., przy kredycie na poziomie 38 200 zł. Całkowita kwota do spłaty w takim przypadku wyniesie 54 666,60 zł, przy oprocentowaniu zmiennym w wysokości 8 proc. oraz prowizją 6 741,18 zł. Kredyt będzie spłacany w ciągu 60 miesięcy w ratach równ
ych, w wysokości 911,11 zł.

W przypadku kredytu PROFIT z ROR obowiązuje niskie oprocentowanie w wysokości 8 proc. w skali roku oraz prowizja:

 • 8 proc. w przypadku zadeklarowania przez klienta regularnych wpływów minimum 1000 zł miesięcznie na konto w Plus Banku lub
 • 6 proc. przy zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 zł przez minimum kolejne 3 miesiące.

Kredyt gotówkowy Plus Bank-  opinie klientów

Przed podpisaniem umowy kredytowej z Plus Bankiem oraz wyborem o odpowiedniej dla siebie opcji kredytowania gotówkowego, warto zapoznać się z opiniami klientów dotyczącymi tej instytucji kredytującej, aby ocenić jej solidność działania i rzetelność.  Jeśli macie Państwo wiedzę na temat kredytów gotówkowych w Plus Banku, prosimy o pozostawienie swoich komentarzy poniżej. Ułatwi to podjęcie trafnej decyzji kredytowej kolejnym klientom.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

 1. Plus bank równa się genialny kredyt gotówkowy ;D
  Ja już się o tym przekonałem. A wy???
  Moim zdaniem to jeden z najlepszych kredytów z jakich korzystałem kiedy kol wiek. Tak dobrych warunków jeszcze nigdzie nie udało mi się dostać jak w Plus banku. Słyszałem, że maja naprawdę świetne warunki ale nie wiedziałem, że aż tak. Po przedstawieniu mi całej oferty długo się nie zastanawiałem czy skorzystać. Decyzje podjąłem niemalże od razu.
  Nie było się nad czy zastanawiać- Wszystko wyglądało przejrzyście i korzystnie.

 2. No ja właśnie tak się zastanawiam nad tym bankiem…
  Chciałam otworzyć u nich konto i skorzystać z kredytu gotówkowego. Od znajomego słyszałam, że mają świetną ofertę i bardzo opłaca się założyć u nich konto. Potrzebuje kredytu gotówkowego więc może przy okazji od razu założę też konto u nich. Tak patrze na te przykładowe koszty i wydają się nawet niskie.
  Jeszcze to wszystko przemyśle-ale raczej jestem na tak;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *