Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbanku – koszty i opinie klinetów

kalkulator kredytu raiffeisenRaiffeisen Polbank jest bankiem komercyjnym, który swą główną siedzibę posiada w Warszawie. Stanowi integralną część austriackiej grupy Raiffeisen Zentralbank Österreich AG. Jako marka Raiffeisen bank ten funkcjonuje w Polsce od ponad ćwierćwiecza, dokładnie od 1991 roku. W 2014 roku był to ósmy największy polski bank pod względem poziomu aktywów. Specjalizuje się on w obsłudze średnich i mniejszych firm oraz klientów indywidualnych, zaliczanych do tzw. polskiej klasy średniej.

30 kwietnia 2012 roku Raiffeisen Bank Polska SA dokonał fuzji z POlbankiem EFG S.A. Od stycznia 2013 roku zmienił przez to nazwę na Raiffeisen Polbank.

Pożyczka gotówkowa w Raiffeisen Polbanku

W ofercie kredytowej Raiffeisen Polbank znajdują się dwie propozycje zaciągnięcia kredytów gotówkowych:
Kredyt na miarę,
Kredyt gotówkowy bez odsetek.
Kredyt na miarę jest wygodnym kredytem gotówkowym, nisko oprocentowanym, udzielanym w kwocie do 150 000 zł na dowolny cel, nawet na 10 lat.
Kredyt gotówkowy bez odsetek udzielany jest w kwocie od 1000 do 150 000 zł, na okres do 30 miesięcy kredytowania. Można uzyskać maksymalnie 5000 zł takiego kredytu bez przedstawiania w Raiffeisen Polbanku zaświadczenia o zarobkach. Bank umożliwia otrzymanie decyzji kredytowej i zawarcie umowy podczas zaledwie jednej wizyty w oddziale.

Kalkulator kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbanku

Po nawiązaniu kontaktu z doradcą kredytowym Raiffeisen Polbanku, ten posłuży się kalkulatorem kredytu gotówkowego i sprawdzi, czy przy deklarowanej wysokości zarobków, klient będzie mógł zaciągnąć pożądany kredyt. Na stronie internetowej banku można też sprawdzić, jakie raty należy spłacać przy konkretnych kwotach zobowiązania gotówkowego.

Wyślij wniosek do Banku przez internet aby dostać szczegółową kalkulację kredytu jeszcze dziś. To zajmie Ci tylko 5 minut 

Pamiętaj, najpopularniejszy nie znaczy najlepszy

Udzielanie kredytów i pożyczek jest bardzo dochodowym rynkiem, w którym panuje zawzięta konkurencja o klienta. Nie każdy użytkownik internetu zdaje sobie sprawę, że przedsiębiorcy częstokroć zatrudniają firmy jak np. themarketingheaven.com, które specjalizują się w tzw. social media marketing [SMM], czyli sztuce promowania danego profilu na facebooku czy też twitterze. W ten sposób kredytodawcy tworzą pozytywny wizerunek swojej firmy, skłaniając więcej użytkowników social media do skorzystania z ich usług. Nie oznacza to, że oferta jest nieuczciwa. Należy jednak pamiętać, że najpopularniejszy nie zawsze oznacza najlepszy.

Koszty i oprocentowanie kredytu w Raiffeisen Polbanku

Kredyt na miarę udzielany jest z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 4,99 proc. w skali roku. Innowacyjne w przypadku Kredytu bez odsetek udzielanego przez Raiffeisen Polbank jest to, że klient sam decyduje o ostatecznym kształcie kredytu.kredyt gotówkowy raiffeisen opinie
Jego kosztem jest prowizja, która maksymalnie może wynieść do 30 proc. kwoty kredytu i zależna jest od liczby rat, w jakich zobowiązanie będzie spłacane. Na przykład spłata w 6 miesięcznych ratach pociągnie za sobą prowizję w wysokości 6 proc. Prowizja nie może wynieść mniej niż 2,5 proc. kwoty zobowiązania.

Sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych i przekonaj się jaki kredyt dla Ciebie będzie najtańszy.

Kredyt gotówkowy Raiffeisen Polbank – opinie klientów

Raiffeisen Polbank oferuje dwa typy kredytów gotówkowych, które można dopasować do wymagań klienta. Należy uznać to za zdecydowany atut takiego rozwiązania. Jeśli korzystaliście Państwo z jednego z tych produktów kredytowych Raiffeisen Polbanku, prosimy o pozostawienie na ten temat informacji i opinii pod artykułem.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

3 KOMENTARZE

  1. W Polbanku kredyt gotówkowy wzięliśmy wraz z mężem rok temu. Spłacamy go jeszcze bo nie był to mały kredyt.-40.000 zł. Warunki oceniamy nawet dobrze. Mieliśmy u nich konto bankowe i jakoś tak się złożyło, że na kredyt gotówkowy tez się u nich zdecydowaliśmy. Chociaż szczerze powiedziawszy nie przejrzeliśmy dokładnie innych ofert. Może tylko parę. Ale nie mamy na co narzekać jak na razie bo spłaty idą bardzo dobrze. Nie ma z raiffeisen żadnych kłopotów.

  2. Skoro to taki bezproblemowy bank to może i ja się zdecyduje na kredyt gotówkowy z Raiffeisen.Tylko mnie by interesowała jakaś mniejsza kwota około 5 tysięcy. Zastanawiam się jak koszty wypadną przy takim kredycie. Musze sobie to wyliczyć na kalkulatorze kredytowym. Jeśli nie wyjdzie drogo- a na to liczę to wysyłam wniosek.

  3. Nawet fajna oferta- tak się przynajmniej zapowiada. Podobnie jak i wy postanowiłem skorzystać z niedużego kredyciku w polbanku:) Będzie to mój pierwszy kredyt ale jak wszystko pójdzie dobrze i sprawnie to z pewnością nie ostatni. Więcej chyba jak na razie nie mogę napisać bo czekam na odpowiedz ze strony banku. Ale jestem prawie pewny, że mnie zawiodą !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *