Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych Uncategorized

Kredyt w Banku Pocztowym – kalkulator, koszty, opinie

Bank Pocztowy jest szczególną instytucją bankową działającą na polskim rynku finansowym. To bank komercyjny, którego klienci mogą korzystać z oferty produktowej i z usług finansowych nie tylko w placówkach stricte Banku Pocztowego, ale i w urzędach pocztowych. Dzięki temu zwiększa się zasięg jego oferty, na czym korzystają również klienci.
Bank Pocztowy oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz dla mikro i małych przedsiębiorstw. To stabilny bank wyróżniający się na tle konkurencji wysoką dostępnością produktów i usług.

Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym

W Banku Pocztowym dostępny jest kredyt gotówkowy „Szybka gotówka”. To kredyt na kwotę do 100 000 zł, który można zaciągnąć w wyjątkowo krótkim czasie. Okres kredytowania wynieść może do 120 miesięcy. Pieniądze pochodzące z kredytu kredytobiorca wydaje w sposób dowolny, na wybrany indywidualnie cel lub cele kredytowe. Szybki kredyt gotówkowy może pomóc w zakupie nowych sprzętów RTV lub AGD, w sfinansowaniu wczasów czy świątecznych zakupów.

Do zaciągnięcia tego rodzaju zobowiązania wystarczy dopełnić minimum formalności, a decyzję kredytową można otrzymać nawet w zaledwie 15 minut. Klient może zadecydować o wysokości spłacanych rat.
Oprócz tego, Bank Pocztowy oferuje swoim klientom tzw. Pożyczkę na Poczcie, udzielaną od ręki, w kwocie do 3500 zł na oświadczenie. Ona również może być spożytkowana na dowolny cel kredytowy.

Kalkulator kredytu gotówkowej w Banku Pocztowym

Przy nawiązaniu kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego z Bankiem Pocztowym, doradca korzystając z kalkulatora kredytowego banku sprawdzi, czy klienta stać na pożądany kredyt lub pożyczkę oraz w krótkim czasie wyda wstępną decyzję kredytową.

Pamiętaj – jeśli chcesz skorzystać z najtańszego kredytu gotówkowego to sprawdź w tym celu nasz ranking kredytów gotówkowych https://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych/https://kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych/

Koszty i oprocentowanie pożyczki w Banku Pocztowym

Oprocentowanie kredytu gotówkowego zaciągniętego w Banku Pocztowym wynosi do 9,99 03proc. Przy kredycie udzielonym na 7514,45 zł, na okres 48 miesięcy i spłacie w ratach równych, oprocentowanie zmienne w stosunku rocznym wyniesie 2,99 proc., a prowizja 13,50 proc. od udzielonej kwoty kredytu. RRSO zobowiązania to 10,98 proc.
Także do 9,99 proc. w stosunku rocznym wynosi oprocentowanie Pożyczki na Poczcie. Przy pożyczce na kwotę całkowitą 2366,86 zł, na okres 30 miesięcy, spłacanej w ratach równych, oprocentowanie zmienne wyniesie 2,99 proc. w skali roku, a prowizja 15,50 proc. od udzielonej kwoty pożyczki. RRSO w takim przypadku to 18,02 proc.

Kredyt gotówkowy Bank Pocztowy opinie klientów

Powszechna dostępność kredytów i pożyczek gotówkowych w Banku Pocztowym, w całej Polsce, sprawia, że są one coraz bardziej popularne. Dobre opinie klientów świadczą o tym, że jest to konkurencyjna oferta rynkowa.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

  1. Wybrałam kredyt w banku pocztowym. Przekonały mnie do tego pozytywne opinie innych klientów. A jest ich naprawdę sporo…
    Ten kredyt to byłą bardzo dobra decyzja. Chociaż przyznam się, że początkowa aż tak bardzo nie byłem do niego przekonany-bo wcześniej nie korzystałem z żadnych kredytów w banku pocztowym. Ale jak poznałem lepiej warunki oferty to nabrałem pewności. I teraz już nie mam nawet cienia wątpliwości, że wybór był świetny 😀 😀

  2. To sprawdzony bank który istnieje już od lat. Też wybrałam u nich kredyt.
    Nie jest to mój pierwszy kredyt w banku pocztowym i pewnie też nie ostatni. Dla mnie maja świetne usługi i dobre warunki. Dla osób poszukujących kredytu gotówkowego i nie zdecydowanych do końca polecam wejść w link zawarty w artykule gdzie jest ranking takich kredytów. Może to komuś pomoże wybrać odpowiedni kredyt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *