Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Opinie o kredytach gotówkowych

Kredyt w Górnośląskie towarzystwo finansowe kalkulator, koszty opinie klinetów

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, oferująca klientom GTF opinie klinetówindywidualnym, rolnikom i przedsiębiorcom finansowanie ich zróżnicowanych potrzeb. W ofercie Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego znajdują się szybkie pożyczki i kredyty gotówkowe, udzielne na preferencyjnych zasadach, na dowolne cele kredytowe.

Pożyczka gotówkowa w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym

Wśród produktów, jakie oferuje Górnośląskie Towarzystwo Finansowe jest między innymi kredyt gotówkowy, który można zaciągnąć na dowolny cel. Jego kwota zostanie dopasowana do potrzeb klienta, podobnie jak okres zwrotu pożyczonych środków. Zobowiązanie jest udzielane bez poręczycieli i zbędnych formalności.

Kredyt gotówkowy w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym jest przyznawany w kwocie od 1000 zł do 200 000 zł brutto, na podstawie zaświadczenia o dochodach. Kredyt można zaciągnąć wyłącznie w polskich złotych, na okres od 3 miesięcy do 120 miesięcy. Minimalny dochód dla 1 kredytobiorcy wynosi 500 zł, a w przypadku dwóch – dla głównego 500 zł netto, a dla współkredytobiorcy – 450 zł netto.

Do akceptowalnych źródeł dochodu zalicza się przy tym:

 • umowę o pracę,
 • kontrakt menadżerski lub wojskowy,
 • dochody rolnicze,
 • umowę najmu,
 • dochody radnych, prezesów i członków zarządu,
 • kontrakt menadżerski i udziały w spółce.

Podstawą zaciągnięcia kredytu w GTF może być działalność gospodarcza, prowadząca przez minimum 12 miesięcy, czy umowa zlecenie lub o dzieło realizowana przez co najmniej 6 miesięcy.

Kalkulator kredytu gotówkowej w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym

Kalkulator pożyczki gotówkowej w Górnośląskim Towarzystwie Finansowym nie jest dostępny z poziomu strony internetowej, ale można uzyskać informacje dotyczące kalkulacji pożądanego kredytu, wypełniając elektroniczny formularz, w którym należy podać:

 • pożądaną kwotę kredytu,
 • imię i nazwisko,
 • województwo zamieszkania,
 • kod pocztowy,
 • miasto,
 • telefon,
 • adres email.

Doradca z GTF oddzwoni z ofertą kredytu gotówkowego do klienta.

Koszty i oprocentowanie kredytu w Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

kalkulator kredytu gtfDla reprezentatywnego przykładu pożyczki gotówkowej, bez kredytowanych kosztów, w kwocie 16 615 zł, z liczbą rat 55 i oprocentowaniem nominalnym 5 proc. opłata przygotowawcza pobierana przez GTF wyniesie 5538,33 zł, zaś kwota odsetek 2 682,06 zł. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania pożyczki wyniesie 20,3 proc.

Pożyczka gotówkowa Górnośląskie Towarzystwo Finansowe opinie klientów

Korzystając z internetowych opinii dotyczących pożyczki gotówkowej i innych zobowiązań dostarczanych klientom przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, można podjąć decyzję co do nawiązania współpracy z nią i o zaciągnięciu pożądanej kwoty pożyczki.

Do sprawdzenia opinii o kredycie w GTF zapraszamy poniżej strony – znajdują się tam pozytywnie jak i negatywne opinie o GTF – z pewnością każda opinia przyda się potencjalnym kredytobiorcom.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

2 KOMENTARZE

 1. Pomyślałem o szybkim kredycie w Górnośląskim towarzystwie finansowym. Mam umowę o pracę więc nie powinno być chyba problemów z zaakceptowaniem mojego wniosku. Warunki wydają się bardzo ciekawe-przyznam. Jakoś wcześniej nie zdecydowałem się u nich na kredyt. A teraz by mi się przydał…Stąd też moje pytanie czy korzystaliście u nich z kredytu gotówkowego? Ciekawy jestem innych opinii. A jak na razie to za wiele ich nie znalazłem.

 2. Zdecydowałam się nie dawno na kredyt w Górnośląskim towarzystwie finansowym. I naprawde zaskoczyli mnie swoją pozytywną ofertą i to bardzo. Nie wiedziałam, że można tu dostać kredyt na tak dobrych warunkach 😀
  I akceptują wiele źródeł dochodów sami spójrzcie: umowę o pracę,
  kontrakt menadżerski lub wojskowy,
  dochody rolnicze,
  umowę najmu,
  dochody radnych, prezesów i członków zarządu,
  kontrakt menadżerski i udziały w spółce.
  Mnie to przekonało i moja opinie pozytywna:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *