Kalkulator kredytu gotówkowego

Sprawdź jaka masz zdolność kredytową i ile będzie wynosiła rata Twojego kredytu

Kredyty gotówkowe Opinie o kredytach gotówkowych

W jakim banku tani kredyt konsolidacyjny?

Idzie lato, czas remontów, wyjazdów wakacyjnych i innych niekoniecznie przewidzianych wydatków. Na Twojej głowie już kilka kredytów, ale czujesz potrzebę, połączenia ich w jeden, bardziej przyzwoity dla Twojego portfela. Takim rozwiązaniem może być właśnie kredyt konsolidacyjny.

Tani kredyt konsolidacyjny – jak znaleźć najtańszy?

Aby znaleźć najtańszy kredyt konsolidacyjny, z całą pewnością należy poświęcić trochę czasu. Ale podpowiadamy, gdzie najlepiej szukać informacji na temat tanich kredytów konsolidacyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź nas na rxcanadastore.com.

Po pierwsze – warto odwiedzać strony internetowe banków, gdzie zwykle informacje są aktualizowane na bieżąco. To najczęściej na ich podstawie powstają, również warte odwiedzenia, rankingi kredytów konsolidacyjnych. Są to pewnego rodzaju zestawienia kredytów, które porównują ich warunki. Oczywiście oferta bankowa może nieco różnić się od tych przedstawionych zarówno na stronie internetowej banku, jak i rankingu kredytów konsolidacyjnych, ale wynika to zwykle z tego, że oferty są bardzo dynamiczne i często zależą od tego, jaką kwotę chcecie skonsolidować, jaką historię oraz zdolność kredytową posiadacie. Dlatego śmiało można stwierdzić, że kredyt konsolidacyjny jest pewnego rodzaju indywidualnym kredytem, dopasowanym do Twoich potrzeb dominicainesdelatrinite.org.

Rankingi kredytów konsolidacyjnych – czy warto z nich korzystać?

Oczywiście że warto, jednak zawsze z tyłu głowy należy mieć, że są to pewnego rodzaju trendy występujące na rynku bankowych i warto porównać je do swojej aktualnej sytuacji.

Poniżej znajduje się porównanie kilku kredytów konsolidacyjnych dla kredytów o łącznej wartości 75 000 zł na okres 60 miesięcy:

– Citi Handlowy – Pożyczka konsolidacyjna – RRSO 8,77% -rata 1536 zł

– PKO BP – Mini Ratka – pożyczka konsolidacyjna – RRSO 9,37% – rata 1556 zł

– Bank Pekao – Pożyczka ekspresowa 0 RRSO 9,68% – rata 1520 zł

– Santander – Kredyt konsolidacyjny – RRSO 11%,  rata 1611 zł

– Alior Bank – Kredyt konsolidacyjny – RRSO 11,65%, rata 1633 zł

-e urobank – Kredyt konsolidacyjny – RRSO 11,77%, rata 1637 zł

– mBank – RRSO 11,81%, rata 1512 zł

– Millenium Bank – pożyczka konsolidacyjna – RRSO 13,24%, rata 1520 zł

– Credit Agricole – kredyt konsolidacyjny – RRSO 14,08%, raya 1547,8 zł

Powyżej znajduje się lista 10 najtańszych kredytów konsolidacyjnych. Oczywiście kredyty te są najtańsze w danym momencie, jednak ich oferta może znacząco się zacząć różnić w ciągu kilku dni, tygodni, czy miesięcy, dlatego warto za każdym razem porównać te informacje, z informacjami ze strony bankowej lub wybrać się do odpowiedniego przedstawiciela kredytowego, który jest na bieżąco z ofertami banków i wynajdzie dla Ciebie tani kredyt konsolidacyjny.

Sprawdź najczęsciej wybierany kredyt gotówkowy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *